İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

31.07.2019

BAŞKAN ATAY, ESNAFLA BULUŞTU

    Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Kurtuluş Mahallesi esnafıyla bir araya geldi.

Kurtuluş Mahallesi 2017 Sokakta düzenlenen kahvaltı etkinliğine çok sayıda esnaf katıldı. Efeler Halkı için yoğun mesai harcayan Başkan Atay, seçim zamanı verdiği sözlerine bir yenisini ekledi. Tüm birim müdürleri ile kahvaltıya katılan Başkan Atay, etkinlikte esnafın talep ve önerilerini dikkatle dinledi.

BİRLİK VE BERABERLİK İLE YÖNETECEĞİZ

Esnafın taleplerine anında çözüm bulan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Vatandaşımıza hizmet ederken, Efeler’in ekonomisine can kazandırmak adına esnafımızın da her zaman yanında olacağız. Sizler taleplerinizi ilettiniz, kısa sürede gerçekleşmesinin ardından tekrar bir araya gelecek ve fikir alışverişinde bulunacağız. Efeler’i birlik ve beraberlik ile yöneteceğiz” dedi.

Başkan Atay sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Seçim zamanı verdiğimiz sözleri yerine getirmek bizler için çok önemli. Bugün,  bir tanesini daha gerçekleştirmiş olmanın sevinci içerisindeyim. Vatandaşımız ve esnafımızla düzenli olarak bir araya geleceğiz. Halkımız derdini direkt anlatacak. Bunu gerçekleştiremediğimiz zamanlarda ise ‘Efe Masa’ ile anında sorunlarına çözüm bulacaklar. Sistemimiz ile vatandaşımız 48 saat içerisinde yanıt alacak”

EFELER İLKLERİ YAŞIYOR

Gerçekleşen etkinlikle ilgili konuşan esnaf temsilcileri, “Aynı sofrada buluşup, sorunlarımızı direkt başkanımıza aktarabilmek çok önemli. Aklımızdaki kalıplaşmış düşünceler yıkılmış durumda. Fatih Bey, seçilir seçilmez pazarları da gezmişti. Biz başkanları seçim zamanı görmeye alıştık. Şimdi, vatandaşıyla, kentin sorunlarıyla ilgilenen bir başkanımız var. Kendisiyle Efeler ilkleri yaşıyor” şeklinde ifadede bulundular.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.