İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0530 043 09 09

27.05.2024

EFELER'DEN ANNE ADAYLARINA DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTİMİ

Efeler Belediyesi Kadın, Aile, Çocuk Psikososyal Destek Merkezleri'nde anne adaylarına ücretsiz olarak verilen 'Doğuma hazırlık eğitimleri' vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ve çalışma arkadaşları, kent sakinlerinin her alanda daha sağlıklı ve mutlu olmaları için çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeye ait Kadın, Aile, Çocuk Psikososyal Destek merkezleri, bireylere psikolojik desteklerine devam ediyor.

 Merkezlerde, farklı alanlarda terapi ve danışmanlık hizmeti de sunuluyor.

 En çok talep gören eğitimler arasında anne adaylarına verilen doğuma hazırlık kursu yer alıyor.

Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahallesi'nde bulunan merkezde Psikolog Aslı İlayda Kök tarafından verilen eğitimlere, sadece anne adayları değil baba adayları da katılabiliyor. Tamamen ücretsiz şekilde sunulan hizmet kapsamında; teorinin yanında uygulamalı dersler de danışanlara aktarılıyor. Anne adayları, doğumdan önce ve doğum anında yapması gereken egzersizler hakkında bilgilendiriliyor. Doğum anı canlandırmaları ile adayların tecrübe kazanması sağlanıyor. Bunların yanında doğum öncesi, anı ve sonrasında uygulanması gerekenlere dair tüm bilgiler ebeveynlere eksiksiz şekilde anlatılıyor.

NASIL RANDEVU ALINIYOR?

Efeler Belediyesi'nin Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahallesi'nde bulunan Psikososyal Destek Merkezi'nden randevu almak isteyen ebeveynlerin 0256 214 29 99 numaralı telefonu araması gerekiyor.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.