İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

EFELER’DEN BALIKKÖY’E YENİ YOL

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri görev ve sorumluluk alanındaki bölgelerde vatandaşların yaşamını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

Yürüttüğü titiz çalışmalar ile Efeler halkından takdir toplayan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yeni çalışma adresi Balıkköy Mahallesi oldu. Tarım arazilerine ulaşmak için kullandıkları yolun çok uzun olması nedeniyle rahatsızlık duyan mahalle sakinleri, konunun çözüme kavuşturulması için Efeler Belediyesi’ne başvurdu. Talebe kayıtsız kalmayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, söz konusu mahallede çalışma başlattı. Ekiplerin özenli faaliyetleri sonucunda Balıkköy Mahallesi’nde yaşayanlar yeni yollarına kavuştu.

MUHTAR AKMAZ: “HEM YAKITTAN HEM ZAMANDAN KAZANACAĞIZ”

 Yeni yol açıldığı için mutlu olduklarını ifade eden Balıkköy Mahallesi Muhtarı Muammer Akmaz, “Tarım arazilerimize ulaşmak için yaklaşık 8 kilometre uzunluğundaki yolu kullanmak zorundaydık. Hem uzun hem de konforsuz bir yoldu. Yeni yolumuz sayesinde mesafe 6 kilometre kısaldı. Hem zamandan hem de yakıttan tasarruf sağlayacağız. Her zaman yanımızda olan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.