İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

17.12.2019

ADD’YE REKOR ÜYE KAYDI

 

         Atatürkçü Düşünce Derneği Aydın Şubesi, dün akşam rekor üye kaydına imza attı.

Atatürk’ün ideolojisi ve Cumhuriyet’i ayakta tutmak adına faaliyet gösteren derneğin Aydın Şubesi yaklaşık 60 kişinin üyeliği ile kan kazandı. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın da üye naklinin gerçekleştiği akşamda dernek tarihinin en yüksek üye kaydı gerçekleşti.

Gerçekleşen törenden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Dernek Başkanı Müslime Güneş,“Derneğimize katılmanız bize güç verdi. Atatürkçü düşünceyi iktidara taşıma inancımız sonsuz. Hepiniz biliyorsunuz ADD kuruluşundan itibaren şehitler vermiştir. Kuvâ-yi Milli ruhuna ve Müdafaa-i Hukuk ruhuna dayanan ve Türkiye’nin bugün en örgütlü çatı örgütü niteliğinde. Sizlerin bize sağlayacağı katkılarla bu dinamizmi iktidara taşımayı hedefliyoruz” dedi.

“TEK BİR ŞEY VAR Kİ; ATATÜRK’LER ÖLMEZ!”

Efeler Başkanı M. Fatih Atay, “Atatürkçü düşüncenin bütün insanlarımızın benimseyeceği ortamı yaratma sorumluluğunuz var. Bunu gerçekleştirmek için çaba sarf edeceğinize inanıyorum. Bu yüzden burada bulunduğunuz için, var olan düşüncelerinizi örgütlü bir yapı olarak daha güçlü savunulmasına katkı sağladığınız için çok teşekkür ederim. Bana bir görev düştüğünde sonuna kadar yapmaya hazırım. Çünkü bu düşünce beni koltuğa oturttu. Bütün her şeyimizde o büyük insan Atatürk’ün düşüncelerinden dolayı yararlanabiliyoruz. Sadece tek bir şey istiyor; “Sizlere emanet ettiklerimi koruyun” diyor. Tek bir şey var ki; Atatürk’ler ölmez” dedi.

“YAŞASIN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE, YAŞASIN ATATÜRK, YAŞASIN CUMHURİYET”

ADD Aydın Bölge Sorumlusu Günver Güneş şunları ifade etti:

“Atatürkçü Düşünce Derneği’nin tarihteki en büyük üye katılımı gerçekleşiyor. Uzun süredir derneğin çatısında şube başkanlığı yapan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki, Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle üst düzey bir katılım gerçekleşmedi. Bunu Efeler’de gerçekleştiriyoruz. Şu an üye kaydı yapacağımız yaklaşık 60 arkadaşımız ile birlikte Aydın’da faaliyet gösteren ilçe şubelerimizden sekizinin toplam sayısından daha fazla sayıya sahibiz. Bir şube kadar bir şubenin üzerinde kayıt gerçekleştiriyoruz, bununda tarihe kayıt olarak düşülmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaşasın Atatürkçü düşünce, yaşasın Atatürk, Yaşasın Cumhuriyet.”

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.