İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

23.06.2023

ANKARALILAR EFELER’İN LEZZETLERİNİ ÇOK BEĞENDİ

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay tarafından hizmete açılan ve sadece kadınların istihdam edildiği %100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası’nda tüketime hazır hale getirilen ürünlerin ünü ilçe sınırlarını aştı.

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği projeler ile üretimi destekleyen ve üreticilerin yaşamına dokunmayı sürdüren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın kente armağan ettiği %100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası, ilçe tarımına katma değer kazandırmaya devam ediyor.

Efeler Belediyesi’nin kendisine ait tarım arazilerinde özenle yetiştirildikten sonra fabrikada hijyenik koşullar eşliğinde işlenen; enginar, şevketibostan, kestane şekeri, deniz börülcesi, deniz fasulyesi, kaya koruğu, erişte ile konserve haline getirilmiş domates ve biberlerin şöhreti ilçe sınırlarının ötesine ulaştı. Efeler’in doğal, sağlıklı ve besleyici ürünlerinin yeni durağı Ankara oldu. %100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası’ndan başkente uzanan lezzet yolculuğunda; 16 bin 723 adet ürün başkentin en büyük gıda mağazaları arasında yer alan ‘City Gross’ un Yenimahalle ilçesindeki şubesinde oluşturulan yöresel lezzetler reyonunda vatandaşların beğenisine sunuldu.  Ankaralılar, Efeler’in damak çatlatan ürünlerini çok beğendiğini söyledi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.