İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

09.09.2020

BAŞKAN ATAY ÇALIŞMALAR İÇİN SAHADA

Efeler Belediyesi gerçekleştirilen çalışmalarla kentin çehresini değiştirmeyi sürdürüyor. Başkan Mehmet Fatih Atay, yapımları devam eden Matematik Parkı ve Efe Bakkal projelerinin şantiyelerini ziyaret etti. Çalışmalarla ilgili birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Atay, Meşrutiyet Mahallesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarında da incelemelerde bulundu.

Efeler Belediyesi, Başkan Mehmet Fatih Atay’ın talimatlarıyla kent genelinde yoğun çalışmalara devam ediyor. Ülke genelinde yankı bulan eğitim turizmi projesi Matematik Parkı ve yerel üreticiler ile ev hanımlarının ürettikleri ürünlerin uygun fiyatlarla vatandaşa sunulacağı Efe Bakkal projesinin gerçekleştirilmesi için sahada yoğun çaba sarf eden Efeler Belediyesi, her 2 projeyi de en kısa sürede Efeler halkının hizmetine sunmayı planlıyor. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, beraberindeki birim müdürleri ile birlikte çalışmaların ilerleyişini yerinde incelemek amacıyla saha çalışanlarını ziyaret etti. İnşaatlarla ilgili bilgi alan Başkan Atay, çalışanlara ortaya koydukları özverili performansları için teşekkür etti.

MARKA KENT EFELER HEDEFİMİZE HIZLA ULAŞACAĞIZ”

Daha sonra beraberindekilerle Meşrutiyet Mahallesi’nde yapılan üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Atay burada yaptığı konuşmada, “Efeler Belediyesi olarak ilçemize büyük değer katacağına inandığımız Matematik Parkı ve Efe Bakkal projelerini bir an önce tamamlamak için hızla çalışıyoruz. Beni mutlu eden şey sahada çalışan arkadaşlarımızın projeyi sahiplenmeleri ve nasıl önemli işler yaptıklarının bilinci ile ter dökmeleridir. Bu mutlulukla ve emeklerle inşa edilen bu alanların, Efeler halkının mutluluğuna da katkı sağlayacağını düşünüyorum. Öte yandan mahallelerimizde üstyapı atılımlarımıza durmaksızın devam ediyoruz, Efeler’in her köşesi hak ettiği hizmeti almaya devam ettikçe Marka Kent Efeler hedefimize hızla ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.