İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

18.06.2020

BAŞKAN ATAY, CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlupandemi süreci sebebi ile Ege Bölgesi CHP’li Belediye Başkanlarıyla telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıda söz hakkı alan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler ilçesinde gerçekleştirdikleri hizmetler konusunda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. Başkan Atay ilçe genelinde belediye olarak yapmış oldukları hizmetler ve pandemi sürecinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkındaki konuşmasına ek olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu’nuEfeler’e davet etti.

“Bizleri Onurlandırmanızı İstiyorum”

Başkan Atay,“Sayın Genel Başkanım Efeler ilçemizde Kültür ve Bilim turizmine katkı sağlayacak olan Dünya’nın en büyük Matematik Parkı’nın inşasına başladık. Hizmete açılacak parkımızda çocuklarımız matematik konularını öğrenirken eğlenebilecekler. Matematik Parkı’nın geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Sayın genel başkanım ben şimdiden sizden randevu talep ediyorum. Türkiye ve Efeler ilçemize fayda sağlayacak olan Matematik Parkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı haftasında gerçekleştireceğimiz açılış törenine gelerek bizleri onurlandırmanızı istiyorum.” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.