İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

17.04.2019

BAŞKAN ATAY DALAMA YENİKÖY MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

     Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Dalama Yeniköy Mahallesini ziyaret etti.

Mahalle sakinleri tarafında davul ve zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Atay, vatandaşlarla sohbet ederek Yeniköy mahallesine yapmayı planladıkları yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Sözlerine yeni muhtar ve belediye başkanlarının hayırlı olmasını dileyerek başlayan Atay, 31 Mart seçimlerinde kendisini en yüksek oyla destekleyen Yeniköy mahallesine şükranlarını dile getirerek bu desteği karşılıksız bırakmayacağının altını çizdi.

Vatandaşların istek ve taleplerini dinledikten sonra 1500 metrekare alana yapılacak düğün salonu, 2 halı saha ve asfalt çalışmasının müjdesini veren Başkan Fatih Atay, önümüzdeki ilk meclis toplantısında konuyu gündeme getireceklerini belirtirken; Efeler Belediyesi’ni 18 milyon TL borçla devraldıklarını ve Yeniköy Mahallesine yapılacak bu yatırımları bankadan kredi alarak yapacağını belirtti.

    Atay’ı Duygulandıran Mektup

Bodrum’da turizmde çalışan Cumhuriyet Halk Parti’li Yeniköylüler tarafından kendisine yazılan mektubu okuyan Başkan Atay duygu dolu anlar yaşadı. Aydın’da olamadıkları için Bodrum’da oy kullanan Yeniköylüler yazdıkları mektupta, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.