İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

17.08.2020

“BAŞKAN ATAY’DAN, EFE BAKKAL”

Efeler Belediyesi, Efeler Belediye Başkan Mehmet Fatih Atay’ın 31 Mart 2019 Yerel Seçim öncesinde seçim vaatleri arasında bulunan “Efe Bakkal” projesi için çalışmalara başladı. 

Ev hanımlarının ve yerli üreticilerin ürettiği çok sayıda ürünün uygun fiyatlarla satılacağı Efe Bakkal’ın ilki Girne Bulvarı’nda açılacak. Başkan Atay’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bugün Girne Bulvarı üzerinde bulunan alanda çalışmalara başladı.

“Hem üretici kazanacak hem de vatandaş”

Hem vatandaşların hem de yerli üreticilerin yüzünü güldürecek olan Efe Bakkal projesi yöresel ürünleri değerinde satın alıp, Efelerli vatandaşlarla uygun fiyatla buluşturmayı hedefliyor. Efe Bakkal projesi hakkında konuşan Başkan Atay, “ Seçim zamanı verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Efe Bakkal 31 Mart Yerel Seçimlerinde verdiğimiz sözler arasında yer alıyor. Personellerimiz Efe Bakkal için çalışmalarına başladı. Efe Bakkal hizmete açıldıktan sonra, ev hanımlarımızın evlerinde kendi imkânlarıyla ürettikleri ürünleri ve yerel üreticilerimizin ürettiği doğal ürünleri Efelerli vatandaşlarımızla uygun fiyatlarla buluşturacağız. Hem üretici kazanacak hem de vatandaş.Efe Bakkal’ın ikinci şubesi de Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Menderes Park’ın köşesinde açılacak. İlerleyen zamanlarda Efe Bakkal sayımızı da arttıracağız.” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.