İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

20.06.2022

BAŞKAN ATAY’DAN ÖĞRENCİLERE: “BAŞARILI OLACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM”

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için başarı dileklerini ilettiği bir video mesaj yayınladı.

Başkan Atay’ın ve Efeler Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanan video mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Sevgili gençler, cumartesi ve pazar günü üniversite sınavına gireceksiniz. Bu sınavda başarılı olmanızı diliyorum. Bir yıl boyunca, hatta yıllarca çok çalışarak bu sınava hazırlandınız. Bu sınavdaki başarınız gelecekteki yaşamınızı etkileyecek. Başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Ben görev yaptığım süre içerisinde sizlerin bilgiye ulaşma konusunda kolaylıklar sağlamak istedim.  Kitap Kafeler açtım, dershane açtım ve sizlerin biraz daha bilgi sahibi olarak eğitiminizi iyi bir şekilde tamamlamanıza katkı sağlamaya çalıştım. Bu görevimi yerine getirirken tek bir amacım vardı; gelecekte ülkemizi yönetecek olan sizlerin daha bilgili olmanızı sağlamak ve bunu da bu ülkeyi bizlerden daha iyi yöneteceğinize inandığım için yaptım. Biz başarılı olmak için çaba sarf ettik ama sizin daha bilgili olarak daha başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum.”

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.