İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

22.09.2023

BAŞKAN ATAY’DAN TURİZM HAMLESİ DOĞA OTEL VE RESTAURANT AÇILIYOR

Efeler Belediyesi’nin İmamköy Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Doğa Otel ve Restaurant hizmete açılıyor. Başkan Atay için hedef ilçeye daha çok turist çekmek.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, temel belediyecilik hizmetlerinde ulaştığı rekor sayıların yanı sıra kentte hayata geçirdiği sosyal projelerle de vatandaşlardan takdir topladı. Efeler halkına çok sayıda yaşam alanı kazandıran Başkan Atay, başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Efeler’de turizm sektörünün canlanması, Kuşadası ve Didim gibi bölgelere giden yabancı turistleri ilçeye yönlendirmek ve alternatif bir tatil olanağı sunmak için yapımı tamamlanan Doğa Otel ve Restaurant, 25 Eylül Pazartesi günü saat 13.00’te İmamköy Mesire Alanı’nda düzenlenecek törenle hizmete sunulacak.

“EFELER TURİZMDE DE KAZANMALI”

Efeler halkını açılışa davet eden Başkan Atay, “Efeler’i ‘Marka Kent’ yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Hayatın her alanına dokunan projelerin kurdelelerini sizlerden aldığımız güçle sizin için kesiyoruz. Doğa Otel ve Restaurant, yerli ve yabancı turistlere şehrin kalabalığından uzak doğayla iç içe tatil yapma ve çeşitli etkinlikleri gerçekleştirme imkânı sunacak. Efeler’in tanıtımına büyük katkı sunacak. İlçe ekonomisinin turizmden de önemli bir pay almasını hedefliyoruz. Projemiz, bu amacın ilk adımı olacak. Açılışımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi. 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.