İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

05.02.2020

BAŞKAN ATAY, EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

 

Efeler Belediyesi’nin Kızılcaköy Mahallesi’nde açmış olduğu Çocuk Kültür Merkezi Kızılcaköylü çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor.

Kızılcaköy Kültür Merkezi’nde çalışan eğitmenler ilkokul ve ortaokul düzeyindeki çocuklara eğitim, öğretim ve kaliteli zaman geçirme konusunda destek oluyor.Kızılcaköy Çocuk ve Kültür Merkezi’ndeki hizmetlerden faydalanan yaklaşık 70 öğrenci, soru çözümü ve ders tekrarı yapıyor. Zeka geliştirici oyunlarla vakit geçiren öğrenciler,Kültür merkezinde bulunan kütüphaneden de kitap alışverişinde bulunuyorlar.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Kızılcaköy Çocuk ve Kültür Merkezi ile ilgili, “Efeler Belediyesi olarak açmış olduğumuz kültür merkezlerimiz ve kreşlerimizle yüzlerce çocukla buluşuyoruz. Kültür merkezlerimiz ve kreşlerimizde çalışan eğitmenlerimizle birlikte çocuklarımızı spora, resim ve müziğe yönlendiriyor, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışıyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza her alanda destek olmak, yerel yönetimler olarak öncelikli görevimizdir.‘Sosyal Belediyecilik’ ilkemizle birlikte vatandaşlarımızın 7’den 70’e, doğumundan ölümüne kadar yanında oluyoruz.Ailelerimize de bizlere güvenerekçocuklarını emanet ettikleri için teşekkür ediyoruz” sözlerini ifade etti.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.