İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

03.06.2021

BAŞKAN ATAY KADEMELİ NORMALLEŞME DÖNEMİ İÇİN TEDBİRLERİ ARTIRDI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 1 Haziran itibariyle kademeli normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte Efeler’de salgınla mücadele çalışmalarına hız verdi.

Koronovirüs salgınının, ülkede görüldüğü ilk günden itibaren aldığı yoğun tedbirlerle adından söz ettiren Başkan Atay, vatandaşlara “Tedbiri elden bırakmayalım” uyarısında bulunurken; kapılarını yeniden misafirlerine açan Efeler Belediyesi’ne ait işletmelerde temizlik, çevre düzenleme ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirildiğini kaydetti.

Koronovirüs tedbirleri kapsamında açılan; yemek ve kafeterya hizmeti verilen belediye bünyesindeki işletmelerde Efeler Belediyesi tarafından kapsamlı bir çalışma gerçekleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ağaç budama ve çevre düzenleme çalışmalarını gerçekleştirdiği işletmelerde, Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler düzenli olarak sürdürdüğü dezenfeksiyon çalışmalarını hızlandırdı. Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ise kapılarını yeniden misafirlerine açan Efeler Belediyesi Menderes Parkı,  Manolya Park ve Pınar Başı Mesire Alanı’nı pırıl pırıl yaptı.

“KORONAVİRÜSE KARŞI OLAĞANÜSTÜ ÇABA GÖSTERİYORUZ”

Efeler halkını maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya davet eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde Efeler Belediyesi olarak her türlü temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürmeye devam ederken, normalleşme sürecinde misafir ağırlamaya başlayan işletmelerimizde de koronavirüs tedbirlerine yönelik olağanüstü çaba sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızın da tedbirli olmalarını ve maske, mesafe, hijyen kurallarına gösterdikleri duyarlılıklarına devam etmelerini diliyoruz.” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.