İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

16.07.2019

BAŞKAN ATAY:KULLANILMAYAN OKULLARA TALİBİZ

     Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay Milli Eğitim Bakanlığına seslendi; Efeler’de yer alan atıl durumdaki bütün okulları kültür merkezlerine dönüştürmek için belediye bünyesine almaya hazırız!

Geçtiğimiz günlerde Efeler Belediyesi’nce hizmete giren Serçeköy Kültür Merkezi’nin ardından Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Milli Eğitime yeni bir öneride bulundu. İlçede kullanılamaz durumdaki okul binalarının belediye devredilmesi hâlinde halka kazandıracaklarını belirten Başkan Atay, “Efeler’de bulunan atıl durudaki bütün okulları kültür merkezine dönüştürmeye hazırız.” dedi.

“MİLLİ EĞİTİME SESLENİYORUM”

Başkan Atay, “ Efeler Halkı, bize bırakılan eski bir okulu ne hâle getirdiğimizi gördü. Buradan Milli Eğitime sesleniyorum, bütün okulları verin kültür merkezi yapacağım! Efeler’de kullanılmayan, atıl durumda bulunan bütün okulları, Efeler Belediyesi bünyesinde kültür merkezi yapacağımız günlerin çok yakın olduğu inancındayım.” dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay en büyük önceliklerinden birisinineğitim alanı olduğunu vurgularken; bu ülkenin geleceği olan çocuklar ve gençler için, “ Seçim döneminde ‘hayallerim var Efeler!’ demiştim. Bu hayaller, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için. Onların daha iyi şartlar altında Efeler’de yetişmeleri için. Bu yüzden, çocuklarımıza ve gençlerimize her zaman ayrı bir özen göstereceğiz.” dedi.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.