İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

27.08.2020

BAŞKAN ATAY SAHA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 

EfelerBelediye Başkanı M. Fatih Atay, geçtiğimiz günlerde yenileme ve düzenleme çalışmalarına başlanılan Meşrutiyet Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı çalışmaları sona eren Meşrutiyet Mahallesi’nde yol, kaldırım bakım-onarım ve düzenleme çalışmalarına başlamıştı. Başkan Atay, devam eden çalışmalar ile ilgili saha personellerinden bilgiler alarak vatandaşların taleplerini dinledi.

“SİZLERDEN TİTİZ BİR ÇALIŞMA BEKLİYORUM”

Başkan Atay, saha personeli ile gerçekleştirdiği diyalog esnasında, “Sizlerden titiz bir çalışma bekliyorum. Size ve belediyemize en önemlisi mahallemize yakışacak bir çalışma gerçekleştirmeliyiz. Tüm Efeler gibi bu sokakta hepimizin, çalışırken benimsemenizi ve hassasiyet göstermenizi istiyorum” dedi. Başkan Atay’ın personeller ile görüşmesi sokakta yaşayan vatandaşlar tarafından bölündü. Balkonlarından Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay ile selamlaşan mahalle sakinleri devam eden çalışmalar ile ilgili memnun olduklarını dile getirerek, saha çalışanlarına ve Başkan Atay’a teşekkürlerini ilettiler.

Kent genelinde çalışmalarına hızla devam eden Efeler Belediyesi’nin altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde yol yapım ve kaldırım düzenleme çalışmalarının periyodik olarak devam edeceği bildirildi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.