İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

11.04.2023

BAŞKAN ATAY ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrencileri, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ı ziyaret etti. Başkan Atay ile sohbet eden gençler daha sonra Kitap Kafe, Efe Bakkal ve Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı’nı gezdi.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Şehir ve Planlama bölümü üçüncü sınıf öğrencilerini ağırladı. Belediyenin meclis toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada gençler, Başkan Atay’a ilçede deprem konusunda alınan önlemleri sordu ve kentte yapılması planlanan kentsel dönüşüm hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle fikir alışverişinde bulunan Başkan Atay, kentsel dönüşüm konusunda kararlı olduklarını vurguladı.

KİTAP KAFE, BİLİM PARKI VE EFE BAKKAL’I ZİYARET ETTİLER

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’la sohbetlerinden sonra belediyenin marka projeleri arasında yer alan hizmetleri yerinde inceleyen gençler, ilk olarak Adnan Menderes Mahallesi Kitap Kafe’yi ziyaret etti. Kentte bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşların ilk tercihi olan 11 bilgi yuvası hakkında bilgi alan öğrencilerin ikinci adresi ise ilçenin yöresel lezzetlerinin halka sunulduğu Girne Mahallesi’ndeki Efe Bakkal oldu. Gençlerin ziyareti Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı’nda son buldu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.