İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

05.04.2021

BAŞKAN ATAY YANGININ İZLERİNİ SİLİYOR

 

Efeler Belediyesi, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verilen Maksut Doğan Parkı’nda yenileme çalışmaları başlattı.

Orta Mahalle 209 Sokak’ta bulunan ve 3 Nisan Cumartesi günü kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verilmesi sonucu kullanılamaz hale gelen Maksut Doğan Parkı’nda; yangının izleri hızla siliniyor. Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, söz konusu parkta neredeyse küle dönen çocuk oyun gruplarını temizledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay,  Maksut Doğan Parkı’na yeni çocuk oyun gruplarının yerleştirileceğini belirterek, şöyle konuştu:

“Orta Mahalle’deki parkımızda çıkan yangında hiçbir çocuğumuzun ve vatandaşımızın zarar görmemesi tek tesellimiz oldu. Parkımızda gerekli çalışmaları başlattık. Maksut Doğan Parkı kısa zamanda yepyeni bir görünüme kavuşacak. Çocuklarımız tekrar yenilenen oyun gruplarında keyifli vakit geçirebilecek. Efeler ilçemizde bu tür bir olayın hiçbir zaman yaşanmamasını umuyorum. Hepimize geçmiş olsun.”

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.