İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

26.07.2022

BAŞKAN ATAY YÖRÜKLERLE BİR ARAYA GELDİ

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, yörüklerle bir araya geldi.

Başkan Atay, Efeler Kent Konseyi ile Aydın Efeleri Yörükleri ve Türkmenleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Mevlüt Kenar, Aydın Yörük Efe Kültür Derneği, Germencik Şehit Cafer Efe Yörük ve Zeybekler Derneği, Söke Yörük ve Efeler Yardımlaşma Derneği, Kızılcaköy Efeler Yörükler Derneği ve Ortaklar Yörük Efeler Derneği yönetim kurulu üyelerini Efeler Belediyesi'nin meclis salonunda ağırladı.

Hayata geçirdiği projeleri ve belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaşan Başkan Mehmet Fatih Atay; ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebildiği gündüz bakımevleri, yalnızca kadınların istihdam edildiği ve yöresel ürünlerin işlendiği 0 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası, gençlerin ders çalışıp kitap okumak için yoğun ilgi gösterdiği kitap kafeler, Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı, Efelerli hanımların sosyalleşmelerine destek olan Hanımevleri gibi çok sayıda projeyi tanıttı.

Toplantıda yörük dernekleri üyeleri Başkan Atay’a çiçek takdim ederken Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay da nazik ziyaretleri için teşekkür edip, ziyaretin anısına konuklarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.