İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

10.01.2022

ÇOK BEĞENİLDİ 3’ÜNCÜSÜ GELDİ 2022’NİN İLK KİTAP KAFE’Sİ AÇILIYOR

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın “Marka Kent Efeler” vizyonu için hayata geçirdiği projelerden Kitap Kafe’nin üçüncüsü Çarşamba günü kapılarını açıyor.

Efeler halkına modern yaşam alanları oluşturmaya devam eden Başkan Atay’ın 2022 yılının ilk hizmeti olan 3’üncü Kitap Kafe, 12 Ocak Çarşamba günü saat 13.00’te Orta Mahalle Doğu Gazi Bulvarı No:220/A adresinde düzenlenecek törenle hizmete girecek.

“BU SEVİNCİ HEP BİRLİKTE YAŞAYALIM”

Kitap Kafe’nin açılış törenine tüm Efeler halkını davet eden Başkan Atay, “3’üncü Kitap Kafe’miz için hazırlıklarımızı tamamladık. Çarşamba günü yapacağımız açılışla bir sözümü daha gerçekleştirmiş olacağım. Tüm Efeler halkını kitap kafemizin açılışına bekliyorum. Gelin bu sevinci hep birlikte yaşayalım” diye konuştu.

İlk iki şubesi Adnan Menderes ve Girne mahallelerinde geçtiğimiz yıl açılan Kitap Kafe Projesi halkın takdirini toplamış, kitaplıkları Efeler halkının bağışladıkları eserlerle oluşturulan kitap kafeler kısa zamanda gençlerin ders çalışıp, kitap okumak için sıklıkla tercih ettikleri adresler haline gelmişti. Gençlerden gelen yoğun talep üzerine Başkan Atay, kitap kafelerin sayılarının artacağını açıklamıştı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.