İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

26.08.2020

EFE MASA EFELER HALKININ YANINDA

 

 

T.C.EFELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

Sayı   : 2020 – 300 | 26/08/2020

Konu  :Basın Bülteni

EFE MASA EFELER HALKININ YANINDA

Efeler Belediyesi’nin halkla ilişkiler birimi Efe Masa, koronavirüs ile etkili mücadelede Efeler halkının yanında olmaya devam ediyor. İlçedeki semt pazarlarında rutin olarak ateş ölçümü yapıp maske ve dezenfektan desteğinde bulunan ekipler, kırsal mahallelerdemaske dağıtımına başladı. Vatandaşların taleplerini dinleyen çalışanlar, isteklerinot ederek belediyenin yetkili birimlerine iletiyor. Ziyaretlere kırsal mahallelerden başlayan ekiplerin önümüzdeki süreçte Efeler’deki 83 mahalleyi de ziyaret edeceği açıklandı.

Koronavirüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana sokak, kafe, ibadethane, taksi, durakları, eğitim merkezleri ve pazar yerleri gibi ortak kullanım alanlarında hijyen ve tedbir çalışmaları gerçekleştiren Efeler Belediyesi’nin virüsle mücadelesi hız kesmiyor. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla kentteki kırsal mahalleleri kapı kapı dolaşan Efe Masa ekipleri vatandaşlara maske dağıtıp virüs ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

TALEPLERİ YERİNDE DİNLEDİLER

            Pandemi sürecinde gerekmedikçe dışarı çıkılmamasını, aksi halde sosyal mesafe ve maske kuralına özenle uyulmasını tavsiye eden Efe Masa çalışanları, ziyaretleri sırasında vatandaşların taleplerini ve yapılmasını istedikleri hizmetleri dinlemeyi de ihmal etmediler. İstekleri not alan çalışanlar, konuların ilgili müdürlüklere iletilerek çözüme kavuşturulacağını belirttiler. Vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak etkin bir geriş dönüş mekanizması sağlayan Efe Masa’nın ilerleyen dönemde ilçedeki tüm mahallelerde ziyaretler gerçekleştireceği bildirildi.

EFELER BELEDİYESİ’NİN MÜCADELESİ DİKKAT ÇEKİYOR

            Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın önemle üzerinde durduğu salgınla mücadelede Efeler Belediyesi her alanda aldığı çeşitli tedbirlerle adından söz ettirdi. Salgının ülkemizde görüldüğü ilk gün şehir içi minibüsleri dezenfekte eden Efeler Belediyesi’nin süreç boyunca şu çalışmalarda bulundu;

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.