İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

13.10.2020

EFEDERS ŞİFRELERİNİN DAĞITIMI SÜRÜYOR

 

Efeler Belediyesi’nin iddialı dijital eğitim projesi EFEDERS’in erişim şifrelerinin dağıtımına devam ediliyor. Efeler Belediyesi Kültür Evleri, Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi, Gençlik Caddesi Okullar Bölgesi ve Uğur Mumcu Parkı’nda dağıtımı gerçekleştirilen ücretsiz erişim şifrelerine, Efelerli öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösteriyor.

Efeler’deki 52 bin,anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık öğrencilerine ücretsiz olarak tüm derslerin video ders anlatımları, online deneme sınavları ve online kitaplarını sunan EFEDERS projesinin şifreleri, Efeler Belediyesi Kültür Evleri, Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi, Gençlik Caddesi Okullar Bölgesi ve Uğur Mumcu Parkı’nda dağıtılıyor. Velilerin ve öğrencilerin yoğun talep gösterdikleri sistemin nasıl çalıştığı, Efeler Belediyesi personelleri tarafından anlatılırken stantlara gelen vatandaşlara maske ve dezenfektanda da dağıtıldı.Şifrelerine kavuşan çocuklar ve veliler, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a hayata geçirilen proje için teşekkür etti.

DİJİTAL EĞİTİM MERKEZLERİ VE MOBİL EĞİTİM ARAÇLARIYLA DESTEKLENECEK

Efeler’deki her öğrenciye adeta özel öğretmenler sunan proje kapsamında, tüm öğrencilerin internet erişim olanağına sahip olması için belirlenen mahallelerde Efeler Belediyesi tarafından dijital eğitim merkezleri açılacağı ve mobil eğitim araçlarıyla da eğitimin destekleneceği bildirildi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.