İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

02.08.2021

EFELER BELEDİYE MECLİSİ’NDEN YANGINLARA KARŞI ORTAK SES

 

Efeler Belediyesi Ağustos ayı 1'inci Meclis Toplantısında, yüzlerce farklı noktada çıkan orman yangınları için birlik mesajı verildi.

Efeler Belediyesi Ağustos ayı 1’inci Meclis Toplantısı, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda, biri gündem dışı olmak üzere 9 madde görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi. Meclis toplantısında CHP, İyi Parti, MHP ve AK Partili meclis üyeleri söz alarak, yangın bölgelerine yapılacak olan her türlü yardım kampanyasına birlik içinde destek olacaklarını söylediler.

BAŞKAN ATAY: BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜM

Efeler Kent Konseyi ile birlikte acil olarak yardım kampanyası başlattıklarını hatırlatan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, şöyle konuştu:

“Öncelikli yapmamız gereken şuydu; Perşembe ve Cuma günü Efeler Kent Konseyi ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Cumartesi günü sabah çok erken saatte, ilk etapta topladığımız yardımları yangın bölgelerinden biri olan Marmaris’e ulaştırdık. Yardım kampanyamız devam edecek. Ayrıca Marmaris, Fethiye, Datça ve Milas Belediye Başkanları ile görüştüm. Şu aşamada özel bir talepleri yok. Efeler Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Halen devam eden yangınların en kısa sürede kontrol altına alınmasını ve daha fazla kaybın yaşanmamasını umut ediyorum.”

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.