İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

21.09.2020

EFELER BELEDİYESİ’NDEN MİNİK YAMAN’A ÇÖP KAMYONU

 

Efeler Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri, evlerinin önünden her geçtiklerinde kendilerine sevgi gösterisinde bulunan minik Yaman’a doğum gününde oyuncak bir çöp kamyonu hediye etti.


Mimar Sinan Mahallesi 2369 sokak Şehzade Konakları Sitesi’nde ikamet eden Murat Kaya ve Fatma Nur Kaya’nın iki yaşındaki çocukları Yaman, her sabah evlerinin önünde temizlik yapan ve birikmiş çöpleri alan temizlik işçilerine el sallayıp, onlarla konuşuyor.
Minik Yaman’ı her geldiklerinde aynı yerde kendilerine sevgi gösterisinde bulunurken gören Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yaman’ın 2. Yaş gününde çok sevdiğini söylediği çöp kamyonunun oyuncağını hediye etti. Minik Yaman doğum günü pastasını Temizlik İşlerinde görevli personelle birlikte üfledi.
Sürpriz karşısında şaşkınlık yaşayan Yaman, mutluluğunu anne ve babasıyla paylaştı. Baba Murat Kaya, hediyeyi hatıra olarak saklayacaklarını ve Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a teşekkür ettiklerini söyledi.

Baba Murat Kaya, “Bizi, oğlum Yaman’ın doğum gününde yalnız bırakmayan Başkanımız Mehmet Fatih Beye, Temizlik İşleri Müdürümüze, Teftiş Kurulu Müdürümüze ve görevli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Oğlumuzun hep hayaliydi çöp arabasına binmek. Bugün doğum günü, sizler sayesinde o hayalini gerçekleştiriyor. Her gün çöp kamyonunun yolunu gözleyen bir çocuğumuz var. Her gün heycanla onu karşılıyor. Sağolsun görevli ağabeylerimiz Yaman’a her geçtiklerinde korna çalıyor, el sallıyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”dedi.Doğum günü pastasını üfleyen 2 yaşındaki Yaman Kaya, Temizlik İşleri’nde görevli Personelle birlikte Çöp toplama aracıyla mahalle turu yaptı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.