İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

12.07.2021

EFELER BELEDİYESİ’NDEN REFÜJ TEMİZLİĞİ

 

Efeler Belediyesi, Efeler-Nazilli Karayolu ve Efeler-Çine Karayolu üzerindeki refüjlerde yabani ot temizliği ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte hızla büyüyen yabani otlara yönelik temizleme çalışmasını kentin dört bir yanında sürdürüyor. Bu kapsamda Efeler’in yeşil ekipleri olarak bilinen Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları, Umurlu Mahallesi’ndeki Efeler-Nazilli Karayolu’ndaki ve Efeler-Çine Karayolu’ndaki refüjlerde ot temizliği işlerini tamamladı.

MUHTAR AFŞAR’DAN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

İçinde bulunduğumuz yaz ayları ile birlikte ilçede, boyları uzayarak görüntü kirliliği oluşturan ve trafik güvenliğini tehdit eden yabani otlar titizlikle temizlendi. Çalışmalar için Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a yaptığı sosyal medya paylaşımı ile teşekkür eden Umurlu Mahalle Muhtarı Soner Afşar, “Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Efeler Belediyesi ekiplerince, mahallemizde yabani ot temizliği çalışması yapılmıştır. Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.