İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

09.10.2020

EFELER BELEDİYESİ’NE KARDEŞ ÜLKE BAYRAĞI

 

Ermenistan askerlerinin kışkırtmaları sonrası Azerbaycan kuvvetlerinin Dağlık Karabağ’da Ermenistan işgali altında olan bölgelerin özgürleştirilmesi için gerçekleştirdiği operasyonlara Efeler Belediyesi’nden destek geldi. Azerbaycan’ın Gence şehrinde Ermenistan’ın sivillere yönelik gerçekleştirdiği saldırıları kınayan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Yüreklerimiz kardeşlerimizle birlikte atıyor. Can Azerbaycan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatı doğrultusunda Efeler Belediyesi hizmet binasındaki Türk Bayrağı’nın ve Atatürk fotoğrafının yanına Azerbaycan Bayrağı asıldı. Efeler Belediyesi tarafındanher şart altında kardeş ülkenin yanında olunduğu mesajı verildi.

“HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HAKLININ YANINDAYIZ”

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a yapılan çirkin saldırıları şiddetle kınıyoruz. Her zaman olduğu gibi bugünde haklının ve Azerbaycan halkının yanındayız.Yüreklerimiz kardeşlerimizle birlikte atıyor. Can Azerbaycan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.