İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

30.04.2019

EFELER BELEDİYESİ’NE MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAS ...

    T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay haftaya yoğun bir tempo ile başladı. Göreve geldiği süreçten bu yana tebrikleri kabul eden Atay, CHP Aydın Milletvekili PM Üyesi Bülent Tezcan ve CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ü makamda ağırladı.

Adaylık sürecinde de desteklerini aldığı Milletvekilleri Tezcan ve Bülbül ile Efeler Belediyesi’nde bir araya gelen Atay Çeştepe’de bulunan Cem Evinde cenazeye katıldı. Başsağlığında bulunduktan sonra Belediye’de Milletvekilleri ile dönen Atay burada tebriklerini kabul etti. CHP PM Üyesi Bülent Tezcan;“Hayırlı uğurlu olsun demeye tebrik ziyaretine geldik, öncelikle Aydın halkına çok teşekkür ediyoruz. Bu seçimlerde bizim yüzümüzü güldürdüler, bütün belediye başkan adaylarımıza sahip çıkmak için azami çaba gösterdiler. Efeler Belediyesi için de bundan sonraki süreçte mutluyuz, huzurluyuz çünkü Efeler tecrübeli bir ele emanet edildi. Sn. Fatih Atay bizim hem siyasi büyüğümüz hem ağabeyimiz. Bugün Efeler Belediye Başkanı olarak oturduğu koltuğa hakkını vereceğinden hiç şüphe etmiyoruz. Hem Millet İttifakı olarak kendisine gösterilen güvene layık olacak, hem CHP Belediye Başkanı olarak, hem de Aydın halkının evladı olarak hizmetlerine devam edecek. Allah utandırmasın inşallah. Biz de bundan sonra Efeler’deki başarıları Türkiye’nin başka yerlerine de örnek olarak göstereceğiz.” Dedikten sonra sözü CHP Aydın MM Süleyman Bülbül’e aktardı. Bülbül; “Fatih Başkan’ımız bizim duayenimiz, ağabeyimiz, büyüğümüz. Efeler’de büyük bir değişim var, geldiğimizde de girişte belli oldu. Halkımızdan ciddi bir destek var başkanımıza. Efeler önümüzdeki günlerde değişimi yaşayacak ve ilerleyen günlerde marka olacak. Fatih başkanın bu konuda başarıyı yakalayacağına inancımız tam.”

Tebrikleri kabul ettikten sonra Efeler Belediye Başkanı Atay; “Sayın Milletvekillerim öncelikle çok teşekkür ederim, bugün bizi onurlandırdınız gururlandırdınız. Her zaman sizin bu sıcak ilgi ve güveninize layık olmaya çalışacağız. Bizler seçimlerde verdiğimiz sözleri yerine getirmek için her gün 14 saat performans gösteriyoruz. Herşey için çaba içerisindeyiz. İlk başta kadınlarımız için kreş yapacaktık. Onlar için yerler baktık bayramdan sonra bu yerlerin üçünün temelini atacağız. Bu temellerin biriniz Sn. Bülbül’e birini Sn. Tezcan’a attıracağız. Çünkü bir an önce bitirip kadınlarımıza daha huzurlu daha güvenli bir Efeler yaratmak ve bırakmak istiyoruz.” Diyerek, Miletvekillerine ziyaretleri için teşekkür etti.

 

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.