İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

30.06.2021

EFELER BELEDİYESİ TENİS TURNUVASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 

Efeler Belediyesi ve Aydın Tenis Kulübü iş birliği ile 3 Eylül – 12 Kasım 2020 tarihleri arasında Aydın Tenis Kulübü kortlarında gerçekleşen Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası’nda, farklı kategorilerde yarışan katılımcılar, ödüllerini düzenlenen törenle aldı.

19 farklı kategoride 239 sporcunun katıldığı Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası’nın ödülleri, tüm Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle yapılamamıştı. Kademeli normalleşme dönemi ile birlikte, dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde, sporcular ödüllerini Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer’in elinden aldı.

BAŞKAN ATAY ÖDÜL ALDI

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 3 Eylül – 12 Kasım 2020 tarihleri arasında Aydın Tenis Kulübü kortlarında gerçekleşen Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası’nda, erkekler çift kategorisinde yarışmaya katılmıştı. Başkan Atay, girdiği yarışta erkekler çift kategorisinde ikinci oldu. Ali Karagöz isimli sporcu Başkan Atay ile 2’nciliği paylaşırken, Erkekler çift kategorisi şampiyonları Fatih Kılınç ve Kamil Uysal oldu. Başkan Atay ile yarışmacılar, ödüllerini Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer’den aldı.

 “SPORCULARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Törende konuşan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın Tenis Kulübü üyesi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek şöyle konuştu:

 “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu kulübün üyesi olmaktan da çok büyük mutluluk duyuyorum. Tenis, sporların en asillerinden bir tanesi diye düşünüyorum. Bu güzel sporun herkes tarafından benimsenmesine katkı yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Başarılı olan çocuklarımıza seslenmek istiyorum. Yurt dışında turnuvalara gitmek isterlerse, onlara da her türlü maddi ve manevi katkıyı Efeler Belediyesi olarak vermeye hazırız. Çocuklarımızın hem bilgili yetişmeleri, hem de onların sportif olarak başarılı olmalarını sağlayacak ortamları yaratmak, biz yerel yöneticilerin görevi. Ben de turnuvada ikinci oldum. Karşılaştığım arkadaşım da çok başarılıydı. Herkese çok teşekkür ederim, başarılı olan herkesi kutluyorum.”

 “BAŞKAN ATAY HER ZAMAN YANIMIZDA”

Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer ise şunları söyledi:

“Her zaman olduğu gibi,  içinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisinin bu zorlu sürecinde de bizleri yalnız bırakmayan, Aydın Tenis Kulübü’ne hiçbir desteğini esirgemeyen Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Atay’a şahsım ve kulübüm adına teşekkürlerimi sunarım. Kulübümüz bünyesinde düzenlenen turnuvalarda başarı elde eden sporcularımızı canı gönülden tebrik ederim.”

ÖDÜL ALMAYA HAK KAZANAN İSİMLER

Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası’nda farklı kategorilere göre ödül almaya hak kazanan isimler şöyle:

16 Yaş Üstü Erkek Kategorisi: ikinci Kamuran Gökçe, şampiyon Fatih Kılınç, 40 yaş üstü erkek kategorisi, ikincisi Ali Karagöz, şampiyon Ali Akdeniz, 50 yaş üstü erkek kategorisi; ikinci Zeki Çağıran, şampiyon Ali Rıza Uğur.

16 Yaş Üstü Kadın Kategorisi: İkinci Deniz Tan, şampiyon Damla Erdoğan, 30 yaş üstü kadın kategorisi; ikinci Gülay Kars, şampiyon Işıl Temel.

16 Yaş Üstü Teşvik Erkek Kategorisi: ikinci Efe Girgin, şampiyon Servet Danacı, 40 yaş üstü teşvik erkek kategorisi; ikinci Ayhan Bilik, şampiyon Osman Kaplan, teşvik kadın kategorisi; ikinci Fatma Sevimli, şampiyon Zümrüt Aktaş.

Erkekler Çift Kategorisi: İkinciler Ali Karagöz ve Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, şampiyonlar Fatih Kılınç ve Kamil Uysal.

Karışık Çift Kategorisi: İkinciler Kamuran Gökçe, Duru Bahar Gel, şampiyonlar; Damla Erdoğan, Yağız Alp Şener.

14 Yaş Kız Ve Erkek Kategorileri: Üçüncüler İrem Sarısakal ve Çınar Candan, ikiciler; Açelya Su Tolu ve Yalın Koçuk, şampiyonlar; Doğa Bilgin ve Mustafa Sarınoğlu.

12 Yaş Kız Ve Erkek Kategorileri: Üçüncüler İpeksu Akçam ve Başar Bulut, ikiciler; Neslisu Aydın ve Çınar Erdoğan, şampiyonlar; Elif Cuman ve Ali Eren Baran.

10 Yaş Kız Ve Erkek Kategorileri: Üçüncüler Ada Yılmaz ve Kaan Sarızeybek, ikiciler; Göksu Akgüllü ve Burak Kaplan, şampiyonlar; Beril Benli ve Yavuz Alp Çetin.

9 Yaş Kız Ve Erkek Kategorileri: Üçüncüler Beril Kaplan ve Doğu Kunur, ikiciler; Melis Özkan ve Asrın Koçuk, şampiyonlar; Defne Yaşar ve Mert Can.

8 Yaş Kategorisi Şampiyonları: Melisa Sarınoğlu, Ardıç Candan, Yankı Atlas Kuzucu, Kerem Malatyalı, Yankı Güngör, Alya Tangıç, Eden Berk Van, İpek Ateş, İpek Kılıç, Atakan Bilici, Cansu Alkan, Kayra Ada Çardak, Bilge Bilgin, Ege Aydın, Ateş Bulut, Emre Kuru, Utku Demetoğlu, Demir Rize, Defne Güneş, Naz Özlüer, Elif Asya Yıldızkaya, Bahar Zirek Ve Derin Tosun.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.