İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

22.02.2021

EFELER CAN DOSTLARINI GIDASIZ DA SEVGİSİZ DE BIRAKMIYOR

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, sokak hayvanlarını unutmadı. Efeler Belediyesi, düzenli olarak sürdürdüğü sokaktaki can dostlarını besleme çalışmalarına bu hafta sonu da devam etti.

Efeler Belediyesi'ne Aydın Eczacılar Odası tarafından bağışlanan mamaların bir kısmı, Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin farklı noktalarındaki sokak hayvanlarına ulaştırıldı.Soğuk havalarla birlikte yaşamları zorlaşan sokak hayvanlarına mama desteği sağlayan belediye çalışanları, can dostlarını gıdasız da sevgisiz de bırakmadı.

Geçtiğimiz haftalarda kendilerini makamında ziyaret ederek, Efeler Belediyesi'ne 525 kilogram kedi ve köpek maması bağışlayan Aydın Eczacılar Odası Başkanı Sefa Karaarslan ve yönetimine teşekkür eden Başkan Atay, "Doğa yalnızca insanlara değil, tüm canlılara ait. İnsanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini sağlamanın yanında, doğadaki tüm canlılara karşı da duyarlı oldukları için Aydın Eczacılar Odası'na teşekkür ederim. Sokak hayvanlarını besleme çalışmalarımızı sürdürürken, Aydın Eczacılar Odası'nın bize bağışladıkları mamaları da, düzenli ve en iyi şekilde sokaktaki can dostlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz.Biz Efeler Belediyesi olarakkısıtlamaların olduğu günlerde, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını beslemek için çalışmalarımızı artırıyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda hassasiyet göstererek, evlerinin önlerine bir kap mama ve su koymasını diliyoruz." dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.