İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

20.04.2022

EFELER’DE ADİLE NAŞİT SOKAK’TA SONA YAKLAŞILDI

 

Efeler’i marka kent yapma yolunda projelerini hayata geçiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay,  ilçenin modern bir görünüme sahip olabilmesi için de çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Atay’ın geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahallesi’ndeki Münir Özkul Sokak’ın açılış töreninde söz verdiği Adile Naşit Sokak’ın yapımında sona gelindi. Münir Özkul Sokak’ın bir alt sokağı olan 1919 Sokak, yapılan yenileme çalışmalarının ardından daha modern ve sağlıklı bir görünüme kavuşacak.

Efeler halkının refahı için var gücüyle çalışan Başkan Atay, sokaktaki çalışmaların çok hızlı bir şekilde tamamlanacağını ifade ederek, parke taşı döşeme çalışmalarının tamamlandığını ve sokak girişine de iki adet süs havuzu yapıldığını söyledi. Yenilenen ışıklandırma çalışmaları ile de, sokağın ışıl ışıl, modern bir görünüme sahip olacağını ifade eden Başkan Mehmet Fatih Atay, yenileme çalışmalarının işyerlerine zarar vermeden ve esnafı mağdur etmeden, titizlikle yapıldığına dikkat çekti.

Usta sanatçı Adile Naşit’in adını Efeler’de yaşatacak olan sokakta yıllardır esnaflık yapan vatandaşlar, Efeler Belediyesi’nin çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Mehmet Fatih Atay’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.