İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

27.11.2023

EFELER’DE BOZULAN YOLLARA ANINDA MÜDAHALE

Efeler’de etkili olan yağmur nedeniyle bazı kırsal mahallelerdeki arazilere ulaşımı sağlayan yollar bozuldu. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 7 mahallede gerçekleştirdiği çalışmalarla yolları ulaşım için hazır hale getirdi.

Hafta sonu şiddetini artıran sağanak yağış dolayısıyla Dalama, Kozalaklı, Emirdoğan, İlyasdere, Aşağıkayacık, Yeniköy ve Armutlu mahallelerinde vatandaşların arazilerine ulaşımını sağlayan yollarda çöküntüler meydana geldi. Efeler Belediyesi, sorumluluk alanında olan bu mahallelerde olası mağduriyetlerin önüne geçmek için kolları sıvadı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağışın hasar verdiği yollardaki sıkıntıları gidermek için yoğun mesai harcadı. Ekipler, iş makineleriyle sürdürülen çalışmalarla yolları düzelterek ulaşımı yeniden sağladı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Efeler Belediyesi çalışanlarına hızlı ve etkili müdahaleleri için teşekkür eden mahalle sakinleri, “Yağış sonrası, bahçelerimize ulaşmak için kullandığımız yollar bozuldu. Bizim durumu söylememize gerek kalmadan belediye çalışanları hemen el attılar, yolları düzelttiler. Emek harcayan herkesten ve başkanımızdan Allah razı olsun” sözleriyle çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.