İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

26.09.2022

EFELER’DE ESKİ YOL KALMIYOR ATA MAHALLESİ YENİLENİYOR

 

Efeler Belediyesi, sorumluluk alanındaki bölgelerde sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Efeler Belediyesi ilçe genelinde yolların bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla mahallelerde yeni yol yapımı ve onarım ihtiyacı duyulan bölgelere yoğunlaşan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda Ata Mahallesi’ndeki yolları yeni baştan inşa ediyor.  Ekipler iş makineleri ile bozulan yolların eskimiş taşlarını söküp, yolu düzeltme ve yeni parke taşı döşeme işlemine devam ederken, sathi asfalt kaplama aracı ile bölgedeki yolların asfaltlanma çalışmalarına devam ediyor.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

Sitelerin yoğun olarak bulunduğu bölgede biten çalışmalar sonrası mahalle sakinleri “Bu yol gerçekten özellikle kış aylarında sorun yaratıyordu. Parke taşları çok eskimişti. Araçların alt takımına ve lastiklerine zarar veriyordu. Hatta yolların bazı yerlerinde iki arabanın yan yana geçmesi bile mümkün olmuyordu. Çukurlar, çökmeler meydana gelmişti çünkü. Şimdi rahat rahat iki aracın yan yana geçebileceği güzel ve geniş yollar oldu. Yol yapımında çalışan tüm arkadaşlara ve Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.