İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

01.09.2020

EFELER’DE TAKSİLER DEZENFEKTE EDİLDİ

 

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksileri ve taksi duraklarını dezenfekte etti.

Efeler Belediyesi, Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) mücadelesini ara vermeden sürdürüyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksileri ve taksi duraklarını dezenfekte etti. Çalışmalara Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan taksilerden başlayan ekipler,koronavirüsün yayılmasını büyük ölçüde engelliyor.

Vatandaşların sağlığı konusunda büyük bir özveri ile çalışan Başkan Atay, koronavirüs salgını ülkeyi terk edene kadar mücadelelerini sürdüreceklerini açıkladı. Başkan Atay, “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürmesi önceliğimiz. Bu konuda tüm imkânlarımızı seferber ederek gereken tüm tedbirleri alıyoruz.Bize gelen geridönüşler çok olumlu. Çalışan bir Efeler Belediyesi, sağlıklı bir Efeler var. Koronavirüs salgını tüm ülkemizde sona erene kadar yoğun bir tempoda çalışmalarımızısürdüreceğiz” dedi.

VATANDAŞLAR BELEDİYENİN MÜCADELESİNDEN MEMNUN

Efeler halkı, belediyenin koronavirüse karşı sergilediği mücadeleden memnun olduklarını dile getirirken, Başkan Atay’ın çalışmalarını takdir ettiklerini, çalışmalar sayesinde kendilerini daha güvende hissettiklerini söyledi. Salgın konusunda büyük bir özveriyle çalışıldığı için Efelerli vatandaşlar Başkan Atay’a ve Efeler Belediyesi personellerine teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.