İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

06.06.2022

EFELER’DEN LGS SINAVI’NA GİREN ÖĞRENCİLERE DESTEK

 

Efeler Belediyesi Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Sınavı’nın yapıldığı okulların önlerinde öğrenci ve velilere yaptığı anlamlı hizmetle destek oldu.

Efeler Belediyesi, 5 Haziran Pazar günü LGS Sınavı’na giren öğrencilerin ve velilerinin yanındaydı. Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, sınavların yapıldığı okulların önlerinde; belediyenin ikram araçları ile vatandaşlara ücretsiz su, çay, kahve ve soğuk meşrubat dağıtıldı, öğrencilere kalem hediye edildi.

Sınava giren öğrenciler ve velileri de Efeler Belediyesi’nin yaptığı bu duyarlı hizmetten çok memnun olduklarını belirterek, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

“HAYALLERİNİZDEKİ OKULA YERLEŞMENİZİ DİLİYORUM”

Konuyla ilgili açıklama yapan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Sınava girecek olan adaylar ve aileleri büyük bir heyecanla çok erken saatlerde sınav yerlerine geliyor. Öğrenciler sınava girdiğinde, aileleri saatlerce okul önlerinde bekliyor. Efeler Belediyesi olarak hem sınav öncesi öğrencilerimize, hem de orada uzun zaman bekleyen velilerimize küçük bir ikram yapmak, kendilerinin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Öğrencilerimizin hayallerindeki okula yerleşmelerini ve yaşamın her aşamasında hayallerinden vazgeçmemelerini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.