İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

09.06.2020

EFELER’DEN PAZAR YERLERİ DUYURUSU

Efeler Belediyesi, ilçe genelinde kurulan semt pazarlarının düzenlemesi ile ilgili duyuruda bulundu. Açıklamada geçtiğimiz hafta yapılan düzenlemenin bu hafta da geçerli olduğu belirtildi.

Efeler Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında semt pazarları ile ilgili bir dizi yeni düzenlemeye imza attı. Her hafta pazarların kurulacakları alanlarla ilgili paylaşımda bulunan Efeler Belediyesi, bu hafta da yeni bir duyuruda bulunarak Pazar yerleri ile ilgili akıllardaki soru işaretine son verdi.

Efeler Belediyesi’nin vatandaşlara gönderdiği SMS metninde ve sosyal medya hesaplarındanBaşkan M. Fatih Atay adıyla yapılan paylaşımda;Vatandaşlarımızın Dikkatine; Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında pazar yerlerimiz geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığımız gibi açık olmaya devam edecektir. Cumhuriyet (Nevzat Biçer Parkı yanı), Girne (Efekent Kapalı Pazar Yeri), Fatih Kapalı Pazar Yeri ve Kurtuluş (Eski Otogar) Pazar Yeri salı, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri açık olacaktır. Ata Pazar Yeri (Ege Caddesi) perşembe günü, Umurlu Pazar Yeri cuma günü, Dalama Pazar Yeri pazar günü, Çeştepe ve Ovaeymir pazar yerleri pazartesi günü açık olacaktır. Vatandaşlarımızın bilgisine sunarızifadelerine yer verildi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.