İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

12.08.2022

EFELER PINARBAŞI’NDA EĞLENCEYE DOYACAK

 

Efeler Belediyesi’nin düzenleyeceği “Pınarbaşı Açık Hava Yaz Etkinlikleri” kapsamında ünlü oyuncuların yer aldığı “Hangisi Karısı?” isimli oyun, Efelerli tiyatroseverlerle buluşacak.

Göreve geldiği günden bu yana sanat dostu projeleriyle adından söz ettiren ve Tiyatro Gazetesi tarafından Sanat Dostu Belediye Başkanı ödülüne layık görülen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ilçe halkını kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ray Cooney’in yazdığı, Orhan Azizoğlu’nun çevirdiği, usta tiyatrocu İrfan Kangı’nın yönetmenliğini üstlendiği, Öz&De Yapım tiyatrosunun “Hangisi Karısı” adlı oyunu, 18 Ağustos Perşembe günü Pınarbaşı Mesire Alanı’nda Efeler halkının beğenisine sunulacak. Oyuncu kadrosunu; Zeynep Beşerler, Selen Soyder, Ahmet Kayakesen, Ömür Özdemir, Göktuğ Derici, Giray Mert Özdenoğlu ve Şahin Öztürk’ün oluşturduğu 2 perdelik komedi oyunu, saat 21.00’de başlayacak.

Kültür ve sanatla iç içe bir Efeler kenti için çalıştıklarını söyleyen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Çevre çalışmaları ve düzenlemelerimizle yeniden bir açık hava etkinlik merkezi haline çevirdiğimiz Pınarbaşı Mesire Alanı’mızda sanata doğanın rengini katıyoruz. Efeler halkına keyifli vakit geçirebilecekleri sanat ve eğlence dolu bir yaz akşamı sunmak için düzenlediğimiz ücretsiz etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.

Oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler ücretsiz davetiyelerini, Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi ve Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edebilecek.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.