İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

04.10.2022

EFELERLİ VATANDAŞLARDAN ‘ORTADAKİ OYUN’A YOĞUN İLGİ

 

Efeler Belediyesi, Pınarbaşı Açık Hava Etkinlikleri kapsamında Aktan Erkekli ve Veysel Diker’in performansıyla ‘Ortadaki Oyun’ adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturdu.

Efeler Belediyesi’nin düzenlediği Kültür ve Sanat Etkinlikleri birbirinden değerli sanatçıların sahnelediği tiyatro oyunlarını, yurttaşlarla buluşturmayı sürdürüyor. Pınarbaşı Açık Hava Etkinlikleri kapsamında ‘Ortadaki Oyun’ adlı tiyatro oyunu Efelerli sanatseverlerle buluştu. Oyuna Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, eşi Güneş Atay ile birlkte katıldı.

Veysel Diker’in yazıp yönettiği tek perdelik iki kişilik müzikli oyun, orta oyunu geleneğinin usta temsilcileri Altan Erkekli ve Veysel Diker’in performansıyla sahnelendi. Söz ve müziğin bambaşka bir atmosferde iç içe geçtiği güldürüyü izleyen vatandaşlar keyifli bir akşam yaşadı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği oyun sonunda Başkan Atay, oyuncular ve seyirciler arasından gönüllü bir vatandaş ile doğaçlama bir oyunculuk sergiledi. Başkan Atay’ın eğlenceli nikah kıyma sahnesi izleyenlerden tam not aldı. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Ünlü oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’e çiçek takdim edip, yaşattıkları keyifli zaman için teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.