Liste Geri GÜNCEL ESKİ SANTRAL MİNİBÜS GARAJINDA HANGİ PROJEYİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

  • 0026
21.04.2020

 

T.C. Efeler Belediyesi

1. Proje

 Otopark Düzenlemesi - Eski Santral Garaj Alanı

 

 

Alana kurulması planlanan yapı, 5 üst ve 3 bodrum kattan oluşan toplam 8 katlı, 2 girişe sahip, 700 araç kapasiteli bir otopark içermekte. Otoparkın yanında yer alacak yeşil alanda park ve kafe bulunmakta. İnşa edilecek proje ile kent merkezindeki otopark sorunu çözüme kavuşmuş olacak.

 

T.C. Efeler Belediyesi 

2. Proje

Otopark ve Çarşı Projesi - Eski Santral Garaj Alanı

 

 

 

 

Kentimizde yaz aylarında yaşanan yüksek sıcaklıklar göz önüne alınarak açık alan mimarisi ile halkımızın ferah bir çarşı atmosferinde alışveriş yapabilmesi için tasarlanan proje, 3 bodrum kattan oluşan 300 araç kapasiteli otopark içermekte, otoparktan üst katta yer alan çarşıya, asansör ve merdiven aracılığı ile ulaşım sağlanmaktadır. İnşa edilecek projede otopark girişindeki zemin katta ve otopark alanının üzerinde 1-2 kattan oluşan iş yerleri bulunuyor. Ayrıca içinde sosyal belediyecilik katı, nikâh ve çok amaçlı salon, restoran ve kafeteryalardan oluşan 3 katlı belediye hizmet binası yer almaktadır. Düşük yapı yoğunluğu, geniş, sosyal, modern ve konforlu ticari alanları ile dikkat çeken proje, kent merkezindeki otopark sorununu da çözüme kavuşturacak.

 

 

T.C. Efeler Belediyesi 

3. Proje

 Otopark ve Alışveriş Merkezi - Eski Santral Garaj Alanı

 

 

Alana kurulması planlanan yapı, zemin üzerine inşa edilecek 3 kattan oluşuyor. 2 adet girişe sahip proje, alışveriş merkezinin yanı sıra 300 araç kapasiteli bir otopark içermekte. AVM’nin zemin ve 1’inci katında mağazalar, en üst katında ise kafeteryalar yer alıyor. Efeler halkının modern ve konforlu ticari alanda alışveriş yapabilecekleri proje, içerdiği otopark ile de kent merkezindeki park yeri sorununun çözüme kavuşmasını amaçlıyor.

 

Oy kullanmak için tıklayınız.