İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

08.09.2020

GELECEĞİN YÖNETİCİSİNDEN BAŞKAN ATAY’A ZİYARET

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, gerçekleştirdiği çalışmalarla toplumun tüm kesimleri tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü öğrencisi İsmail Ünal, “Pandemi Sürecinde Yerel Yönetimlerin Çalışmaları” isimli staj ödevi için Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Geleceğin yerel yönetici adayı Ünal, Başkan Atay ile belediyecilik üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

Göreve geldiği günden bu yana uyguladığı sosyalbelediyecilik anlayışı ve gerçekleştirdiği hizmetlerle taraflı-tarafsız herkesin beğenisini toplayan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, pandemi sürecinde ortaya koyduğu performansla SONAR araştırma şirketi tarafından yapılan ankette, Türkiye’nin en başarılı 2’nci ilçe belediye başkanı seçilmişti. Efeler Belediyesi’nin ve Başkan Atay’ın bu başarısı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü öğrencisi İsmail Ünal’ındikkatinden kaçmadı. Genç öğrenci “Pandemi Sürecinde Yerel Yönetimlerin Çalışmaları” adlı staj ödevi için yaptığı araştırmalar kapsamında Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Çalışmasında, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a da yer vermek isteyen Ünal, başarısının sırrını öğrenmek için Başkan Atay ile bir araya geldi. Yerel yönetimler üzerine yapılan sohbetin ardından genç öğrenci, Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Eralp Atay’dan pandemi sürecinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi edindi.

Efeler Belediyesi’ne tüm Türkiye’de yankı bulan çalışmalarından dolayı teşekkür eden İsmail Ünal, Başkan Atay ile gerçekleştirdiği görüşmenin çok faydalı olduğunu ve gelişimine katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.