İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

03.02.2021

GİRNE MAHALLE MUHTARI’NDAN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

 

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Girne Mahallesi’nde çalışma gerçekleştirdi. Girne Mahalle Muhtarı Şule Çıvkaroğlu, belediye çalışanlarına kolaylıklar dileyerek, “Desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz, hizmetleriyle Efeler halkının gönlünde taht kuran Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Atay’a şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Girne Mahalle Muhtarlığı önündeki yeşil alanda çiçek dikimi ve mahalle sokaklarında ağaç budama çalışmaları gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise, 2103 Sokak’ta hasar gören 150 metre uzunluğundaki kaldırımı yeniledi.

Girne Mahalle Muhtarı Şule Çıvkaroğlu, mahallesindeki belediye çalışmalarını ziyaret ederek, ekiplere kolaylıklar diledi. Çıvkaroğlu, “Mahallemiz genelinde Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; çiçeklendirme, ağaç budama, kuruyup dökülen ağaç yapraklarını süpürme gibi işleri gerçekleştirirken, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ise ihtiyaç duyulan sokaklarımızda ve kaldırımlarımızda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Desteğini yaptığı hizmetlerle her zaman yanımızda hissettiğimiz Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Atay’a ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederim” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.