İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

18.07.2019

HAYVAN PAZARI İÇİN KOLLAR SIVANDI

    Efeler BelediyesiKurban Bayramı için erkenden kolları sıvadı. Çeştepe Mahallesi’nde Efeler Belediyesi bünyesindekihayvan pazarında bakım – onarım çalışmaları başlatıldı.

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Kurban Bayramı öncesinde Efeler Belediyesi,vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm birimleri ile harekete geçti. Hâlen aktif olarak kullanılan ve Kurban Bayramı döneminde de yoğunluğu artacak olan Efeler Hayvan Pazarı’nda Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Fen İşleri Müdürlük ekipleri yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Yetkililer, vatandaşların bayram öncesi ve süresince pazarın hijyenik ve kolay kullanıma en uygun hâle getirilmesi için çalıştıklarını belirttiler. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile çalışmalarını yürüten birim ekipleri; “Başkanımızın talimatları ile vatandaşlarımızınrahat ve huzurlu bir bayram yaşamaları için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz.Gerekirse, mesai sonrası da çalışarak bayramdan önce hazırlıklarımızı tamamlayacağız.” dediler.

Pazarda bulunan padokların boyanması, alanların temizlenmesi, ağaçların budanıp, çimlerin biçilmesi ilgili birim ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bayram öncesinde tamamlanması hedeflenen bakım – onarım çalışmaları titizlikle devam ediyor.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.