İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

11.11.2021

KİTAP KAFE’YE ÖNEMLİ İSİMLERDEN ANLAMLI BAĞIŞ

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın hayata geçirdiği projelerinden Kitap Kafe’ye kültür-sanat dünyasının önemli isimlerinden destek geldi.

Efeler’i marka kent yapma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Başkan Atay’ın geçtiğimiz hafta Girne Mahallesi’nde ikinci şubesini açtığı Kitap Kafe, Efeler halkının yoğun ilgisinin yanı sıra kültür-sanat dünyasının önemli isimleri tarafından da ilgiyle karşılandı. Kültür Eski Bakanı ve Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) Onursal Başkanı Ercan Karakaş ile Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği (UPSD) Başkanı Ressam Bedri Baykam, Kitap Kafe’nin kütüphanesi için kitap bağışında bulundu.

Kaleme aldıkları eserlerle birlikte kendi kütüphanelerinde bulunan kitapları da bağışlayan Karakaş ve Baykam’ın jesti hakkında konuşan Başkan Atay;

 “İlçemizin çocukları, gençleri ve tüm kitapseverleri için ikincisini hayata geçirdiğimiz bu hizmetin kültür ve sanatın önde gelen isimleri tarafından ilgi ile karşılanması şahsımı, tüm çalışanlarımızı ve Efeler halkımızı çok mutlu etti.  Kitap Kafe’mize kazandırdıkları kitaplar ve gösterdikleri ilgi teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.