İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

25.06.2019

KIZILCAKÖYLÜ ÇOCUKLAR'DAN BAŞKAN ATAY’A BABALAR GÜNÜ ZİYARETİ

    T.C. Efeler Belediye Başkanı M.Fatih Atay babalar günü için kendisini ziyaret eden Kızılcaköylü çocukları makamında ağırladı. 

Sürpriz ziyaretlerinden dolayı çocuklara teşekkür eden M. Fatih Atay, çocuklar tarafından kendisine hediye edilen resimlerin çok değerli olduğunu belirterek küçük misafirleriyle dersleri ve belediye hizmetleri hakkında sohbet etti.

T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay çocuklara yaz tatilinde neler yapacaklarını sordu. Hep bir ağızdan "Kitap okuyacağız başkanım!" diyerek cevap veren çocuklara "Bende sizleri en yakın zamanda Kızılcaköy’de ziyaret edeceğim, gelirken de yanımda kitaplar getireceğim.” dedi.

Bu sene göreve yeni başladığını söyleyen Başkan Atay “Sizin için önümüzdeki yıl yaz kampları düzenleyeceğiz. Bir hafta orada kalacaksınız;yüzeceksiniz, doyasıya eğleneceksiniz. Aynı zamanda kitap okuyup, ingilizce de konuşacaksınız." dedi.

Sözlerine, "Yaz kamplarına katılabilmeniz için, okullar açılınca çok çalışmanız ve başarılı olmanız gerekiyor." diyerek devam eden BaşkanM.Fatih Atay "Hepiniz çok çalışacaksınız, en az bir yabancı dil öğreneceksiniz ve bugün verdiğiniz emekler geleceğiniz için çok önemli bunu unutmayın." şeklinde konuştu.

‘’BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN FATİH BAŞKAN’IM’’

Ziyaret esnasında çocuklardan birisi ayağa kalkarak T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a şiir okudu. Bu güzel jest karşısında duygulanan Başkan M. Fatih Atay, çocuklara şiir okumanın ve güzel bir dille konuşmanın çok önemli olduğunu anlattı.

Çocukların her biriyle ayrı ayrı sohbet eden Başkan Atay, onlara meyve suyu, çikolata ve kek ikramında bulundu.

Çekilen hatıra fotoğrafının ardından çocuklar hep bir ağızdan "Babalar gününüz kutlu olsun Fatih Başkan’ım." dediler. Bu güzel babalar günü kutlamasının ardından T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay "Ne zaman isterseniz yanıma gelebilirsiniz. Sizleri çok seviyorum ve sizlere çok değer veriyorum.” diyerek çocuklarla vedalaştı.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.