İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

23.04.2020

KORONAVİRÜS GÖLGESİNDE DEĞİL TÜRK BAYRAĞI GÖLGESİNDE KUTLAMA

 

Efeler Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle halka Türk Bayrağı ve imsakiye dağıttı.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, koronavirüs salgını gölgesinde kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda halkın balkonlarını süslemesi için Türk Bayrağı asılması isteğinde bulundu.

Efeler Belediyesi görevlileri tarafından pazar yerlerinde ve Adnan Menderes Bulvarı’nda dağıtılan Türk Bayrağı’nı alan vatandaşlar, Başkan Atay’a teşekkür etti. Efeler halkı, Başkan Atay’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde cumhuriyetimize ve değerlerine sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı sergilediğine dikkat çekti.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Koronavirüs salgını nedeniyle evlerden kutlamak zorunda kaldığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda coşkumuzu, bağımsızlık sembolü bayrağımız ile süslediğimiz balkonlarımızdan gösterelim. Gazi Meclisimizin kuruluşunun 100’üncü yıl dönümünü bayrağımız altında hep birlikte kutlayalım” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.