İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

15.10.2019

MAVİ EKİP MİMARSİNAN MAHALLESİ’NDE

     Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Mimarsinan Mahallesi’nde detaylı ve yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

Temiz, sağlıklı ve daha yaşanabilir kent için saha çalışmalarında var gücüyle çalışan Efeler Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Mimarsinan Mahallesi’nde kolları sıvadı. İş makinaları ile yoğunlaşan ot ve toprak yığınlarını toparlayıp, alanları düz bir hâle getiren belediyenin mavi ekibi yol ve kaldırım kenarındaki büyümüş ve kurumuş otları temizledi.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatıyla yürütülen çalışmalarda, mavi ekip temizlik çalışmalarının yanı sıra bahçelerden kaldırımlara taşan bitkiler için ise peyzaj çalışması gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri ve çevre esnafına rahatsızlık veren alanlara destek veren çöp taksi, ekiplerin çalışmalarının ardından atıkları temizledi.

“EFELER’İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Temiz çevre ve yaşanılabilir kent yaratma çabalarımız çerçevesinde ekiplerimizmahallelerde yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Diğer müdürlüklerimizle de sahada maksimum performans ile çalışmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız Efeler’in çehresini değiştirip, hak ettiği güzelliğe kavuşturmak” dedi.

Mimarsinan Mahallesi’nde seferberlik ilân eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri mahalledeki sokakların temizliğini kısa sürede tamamladı.Diğer mahallelere de rutin olarak girecek olan ekipler, Efeler İlçesi genelindehizmete devam ediyor.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.