İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

01.10.2019

ÖDÜLLÜ BELGESELİNİN CD’SİNİ BAŞKAN ATAY’A ARMAĞAN ETTİ

Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Bayram Küçük, çektiği “Son Yolculuğa Hazırlık” isimli kısa filminin bir kopyasını Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a armağan etti.

Genç yönetmen, yaptığı kısa filmle ABD’de bu yıl düzenlenen “2019 Adobe Design AchievementAwards” yarışmasının video bölümünde ‘En Yetenekli Yönetmen’ ödülü aldı.

Ülkemize ödülle dönen iki Türk öğrenciden biri olan ADÜ İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü öğrencisi Bayram Küçük, belgeselinde gassallık (ölü yıkayıcısı) ve mezar kazıcılarının öyküsünü işledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Efeler Belediyesinin önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği “Çevre Film Günleri” nedeniyle bu alanda yabancı ve yerli deneyimli yönetmenlerin eserlerini izleme imkânı bulacaklarını dile getiren Bayram Küçük, “Gençlere ve sanata gösterdiği yakınlık nedeniyle Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu nedenle filmimi başkanımızla paylaşmak istedim” dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay ise ödüllü Bayram Küçük’ü kutladı, “Bu başarıların artması bütün dileğimiz. Üniversiteli gençlerimizin tüm isteklerini dinleyip, yanlarında olmak istiyoruz” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.