İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

17.12.2019

ÖĞRETMEN DEMEN İÇİN BAĞIŞ GERÇEKLEŞTİ

     Efeler Belediyesi’nde Mehmet Demen ve diğer kanser hastaları için bağış mesaisi vardı.

Dünya Kadın Hakları Koruma Günü’nde Mehmet Demen için çağrıda bulunan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, geçtiğimiz günlerde de belediye hizmet binasında bağış kampanyasının gerçekleşeceğini kamuoyu ile paylaşmıştı. Vatandaşlarında yoğun ilgisi ve Kızılay Aydın Şubesi iş birliği ile bağış kampanyası düzenledi. Vatandaşların yanı sıra Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu gibi çok sayıda kurum kuruluş yönetimi de bağış kampanyasına destek verdi.

Bağışta aynı zamanda donör olan Mehmet Demen’in amcası Kemal Demen, desteklerinden dolayı Efeler Belediyesi ve Başkan Atay’a teşekkür etti, “Duyarlı davranışınızdan dolayı başta size ve çalışanlarınıza aile olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

İzmir’de görev yapan Öğretmen Mehmet Demen aracılığı ile diğer hastalara da destek sağlayacakları için çok mutlu olduklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Hemşerimiz Mehmet Demen zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte de belediye başkanı olarak üzerime düşen görevi yaptığımı düşünüyorum. Sağ olsunlar halkımız bu anlamda çok duyarlı. Vatandaşlarımız bizleri yalnız bırakmayarak kampanyamıza destek verdiler. Umuyorum ki başta Demen ve diğer hastalarımıza bu bağış yardım sağlar” dedi. 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.