İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

07.12.2021

ÖNCE PAZAR ALIŞVERİŞİ SONRA HANIMEVİ KAHVESİ

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı Hanımevi’ne Efelerli kadın vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Salı Pazarı’nda alışveriş yapan kadınlar daha sonra dinlenmek için soluğu Hanımevi’nde alıyor.

Zafer Meydanı’nda geçtiğimiz Ekim ayında ‘Efeler’de bir eviniz var’ sloganıyla hizmete giren Hanımevi, kadın konuklarını ağırlıyor. Efeler Belediyesi’nce nezih bir ortama dönüştürülerek hizmete sunulan ve Aydın’da bir ilk olma özelliği taşıyan Hanımevi, açıldığı günden bu yana yüzlerce kadını konuk etti.

Bölgede kurulan pazar nedeniyle Zafer Mahallesi’nin en kalabalık gününü yaşadığı Salı günü, alışverişlerini tamamlayan kadınlar, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için Hanımevi’ni tercih etti.

Sadece kadın vatandaşların hizmetine açılan Hanımevi’nin misafirleri; içinde çocuk oyun alanı, bahçe, kitaplık, televizyon ve ücretsiz ikramların bulunduğu Hanımevi’ni çok sevdiklerini belirterek, Başkan Atay’a hizmetleri için teşekkürlerini iletti. Çalışanların da çok ilgili ve güler yüzlü olduklarını belirten kadınlar, “Başkanımız Mehmet Fatih Atay, her zaman biz kadınların yanında. Ekonomik şartların zor olduğu bu günlerde başkanımız böyle güzel bir projeyi hizmete açtı. Ücret ödemek zorunda kalmadan, çocuklarımızı da yanımızda getirerek keyifle vakit geçirip, sosyalleşebiliyoruz. Hanımevi’nde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz.” diye konuştular.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.