İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

05.04.2021

OVAEYMİR ÇOCUK PARKI AÇILDI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın Ovaeymir Mahalle halkına söz verdiği, Ovaeymir Çocuk Parkı hizmete açıldı.

Ovaeymir Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapımı tamamlanan çocuk parkı, koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen törenle açıldı. Başkan Atay, açılış törenine katılan çok fazla çocuk ve kadın vatandaşlarla birlikte Ovaeymir Çocuk Parkı’nın açılış kurdelesini kesti. Park açılışının ardından Ovaeymirli çocuklar, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ile birlikte parkta keyifli dakikalar geçirdi.

Çocuk parkı açılış töreninde konuşan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Sizler benim yanımda olduğunuz sürece hiç kimse size yapacağım hizmetleri engelleyemez.” diyerek şu açıklamalarda bulundu:

“Belediye başkanlığının en güzel tarafı yaptığınız hizmetin karşılığında; kadınların, çocukların, vatandaşlarımızın yüzlerinin güldüğünü görmek. Efeler halkımızın yüzünün güldüğünü gördükçe, inanın yaptığımız işten çok büyük zevk alıyoruz. Bugün de böyle bir gün; görevimi layıkıyla yapmanın mutluluğunu yaşadığım bir gün. Ovaeymir halkının bu parklardan çok daha fazlasını hak ettiğine inanıyorum. Eşit olmalıyız, barış içinde ve kardeşçe yaşamalıyız. Bunu gerçekleştirecek anlayış bizlerde var. Bundan sonra da hep birlikte barış içinde, kardeşçe yaşayacağız.”

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.