İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

26.11.2019

OVAEYMİRİ İLKOKULU BAŞKAN ATAY’I AĞIRLADI

Başkan Atay, öğrencilere kitap ve interaktif eğitim şifresi armağan etti

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Ovaeymiri İlkokulu’nu ziyaret etti, öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Atay, Efeler Belediyesi’nce yayınlanan Mustafa Ünver’in “Bu sesler Neyin Nesi” ve “Afrodisyas’tan Tralleis’e” isimli kitaplarını çocuklara armağan etti. Başkan Atay, Efeler Belediyesi’nin Efeders Projesi’ne ait internet şifrelerini de çocuklara dağıttı.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Solak ve öğretmenlerle sohbet eden Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a okulda yapılan bakım onarım çalışmaları sebebiyle teşekkür edildi. Başkan Atay, özellikle ihtiyacı olan bölgelerde her zaman çocukların yanında olacağını vurguladı. Çocukların Müze ve sinemaya götürülmesi isteğini de gerçekleştireceklerini belirten Başkan Atay, “Şimdi uygulamaya aldığımız çocuklarımıza günlük süt projemizin yanı sıra, ihtiyacı olan öğrencilerimize okul kumanyası dağıtıyoruz. Bu bölgede de belirleyeceğiniz çocuklarımızı projemiz içine alabiliriz” dedi.

İNTERNET MAHALLEYE GELİYOR

Çocuklara kitap dağıtan internet şifrelerini veren Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Bu şifrelerinizle evinizden ilk olarak matematik derslerini internet üzerinden izleyebilecek, ödevlerinizi yapabileceksiniz. Ama bazı çocuklarımızın evlerinde internet olmadığını biliyorum. Bu bölgede okulun karşısında iki dükkân kiraladık. Burayı kısa sürece hizmete sokacağız. Ders amaçlı olarak burayı kullanacaksınız” diye konuştu.

Okuldaki törende daha sonra Efeler Belediye Başkanı Atay’a çocuklar tarafından bir çiçek armağan edildi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.