İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

23.06.2020

PAZAR ESNAFI, EFELER BELEDİYESİ’NDEN MEMNUN AYRILDI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, pazar esnaflarına çay ikram etti, makam odasında ağırladı. Pazar esnafları Başkan Atay’a şikâyetlerini ve isteklerini anlattı.

Koronavirüs salgın sürecinde, İç İşleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgede belirtilen şartlara uymayan pazar yerleri kapanmıştı. Zafer Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nın kapanmasıyla birlikte ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan yaklaşık yetmiş pazar esnafı toplanarak Efeler Belediyesi’ne gitti.

Pandemi süreci sebebiyle tezgâh açamayan esnaflar Başkan Atay’dan yardım istedi. Pazar esnafları, her zaman esnafın yanında olan Başkan Atay’ın arkasında olduklarını belirterek Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a teşekkür etti.

‘Arayın uyarın beni.’

Pazar esnafına numarasını veren Başkan Atay ,“Sadece arkamda durun, güvenin bana ben her sorununuzu çözmek için elimden geleni yapacağım. Hiç merak etmeyin arkadaşlar. Hata yapabilirim, personelimiz hata yapabilir. Telefon numaramı verdim arayın uyarın beni. Hiç bir zaman çekinmeyin telefonum her zaman açık. Bir sorun varsa sorunu birlikte çözeceğiz.” dedi.

Pazar esnafları görüşmenin ardından Efeler Belediyesi hizmet binasının önünde Başkan Atay ile birlikte fotoğraf çektirdi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.